top of page
באנר המייצג ביטוחי חיים ובריאות, בצבע כחול
דף הבית > פתרונות ביטוח > חיים ובריאות
חיים ובריאות

משכנתא:

עשיתם את הצעד הגדול, רכשתם דירה למגורים או להשקעה, הגעתם למקום הנכון, המשרדנו תקבלו את התנאים הטובים ביותר לשמירת הנכס היקר לכם כל כך ושרכשתם במיטב כספכם.

את המשכנתא אמנם לקחתם בבנק אבל את ביטוח הנכס והחיים יש לעשות אצל המומחים.

ביטוח למקרה מוות:

אנו מאחלים לך (ולעצמנו) בריאות ורפואה שלמה עד 120 שנה. אבל כשזה נוגע למשפחה שלנו ובמיוחד לילדינו, כולנו חייבים לדאוג ולהבטיח את עתידם הכלכלי, על כל צרה שלא תבוא. ביטוח חיים פרטי למקרה מוות (ביטוח ריסק) הוא האחריות שלך כלפי משפחתך. בעלות של כמה עשרות שקלים בחודש תוכל לרכוש כיסוי הולם של כמה מאות אלפי שקלים, ובכך להבטיח את עתידה הכלכלי של משפחתך.

ביטוח בריאות:

כולנו יודעים את מצבה של הרפואה הציבורית בישראל ואת הצורך לקבל משהו טוב יותר, אבל כמו בכל דבר לכל אדם יש את הצרכים שלו ובכל גם יש לו את צורך הביטוחי שיותאם לצרכיו.

אצלנו כל לקוח מקבל תכנון שמוצאם לצרכיו הביטוחיים והכלכליים.

מה מתאים לך?

  • כיסוי בסיסי הכולל קטסטרופות בלבד – השתלות, תרופות שלא בסל וניתוחים בחול

  • כיסוי משלים הנותן בנסף לבסיס כיסוי משלים לניתוחים בארץ

  • כיסוי מלא הנותן כיסוי לניתוחים בארץ מהשקל הראשון

לכל אחד אנחנו מתאימים את החבילה שמתאימה לו וכמובן יש תוספות שכל אחד יכול לרכוש כגון – התייעצויות, רפואה משלימה , אבחון מהיר ועוד.

מחלות קשות:

אנו מאחלים לך (ולעצמנו) בריאות ורפואה שלמה עד 120 שנה. אבל לצערנו, מחלות קשות עלולות להפתיע אותנו ללא כל אזהרה מוקדמת. לכן, חשוב שתדאג ותבטיח את עתידך ועתיד משפחתך, על כל צרה שלא תבוא. 

בעלות של כמה עשרות שקלים בחודש תוכל לרכוש כיסוי הולם של כמה מאות אלפי שקלים, ובכך להבטיח את עתידה הכלכלי של משפחתך במקרה של מחלה קשה כלשהי.

ביטוח מחלות קשות מעניק לך ביטחון כלכלי ושקט נפשי!

תאונות:

תאונות עלולות לקרות לכל אחד, בכל זמן ובכל מקום: בבית, בעבודה, בחופשה, על הכביש, בפעילות ספורטיבית ובשעות הפנאי. לעתים רבות, משפחה שלא רכשה ביטוח מתאים, נדרשת להוציא סכומים נכבדים בעקבות תאונה: עבור הציוד הרפואי, הטיפולים, הנסיעות לטיפולים ועוד.
בדיוק לשם כך נועד ביטוח תאונות אישיות: להעניק לך סכום כסף מיידי, שיסייע לך להתמודד עם ההוצאות בעקבות התאונה.

אובדן כושר עבודה:

כולנו מפחדים מהאפשרות לאבד את יכולתנו לעבוד ולפרנס את משפחתנו בשל תאונה או מחלה. לכן, ביטוח למקרה  הוא חיוני במיוחד וחשוב שנרכוש אותו, בין אם באופן עצמאי ובין אם באמצעות מקום העבודה.
ביטוח אובדן כושר עבודה מבטיח לך תשלום חודשי גם אם, חס וחלילה, תיאלץ מסיבה רפואית להפסיק לעבוד לתקופה מסוימת.

ביטוחים לחו"ל:

טסים לטיול גדול, מתכננים חופשה משפחתית או נסיעת עסקים קצרה?

רגע לפני השופינג בדיוטי פרי אל תשכחו לעשות ביטוח נסיעות לחול, על מנת שתוכלו להנות מהחופשה בראש שקט

  • איבוד כבודה

  • איתור וחילוץ

  • ספורט אתגרי

  • הטסה רפואית

  • אובדן טלפון

ועוד המון כיסויים שונים.

ביטוח סיעודי:

אדם סיעודי הוא מי שאינו יכול לבצע בעצמו חלק מפעולות היום-יום ועל כן נזקק לעזרה ולהשגחה, בין אם באמצעות אשפוז במוסד רפואי ובין אם באמצעות עזרה פרטית בביתו. כך או אחרת, מדובר בהוצאות כספיות ניכרות מידי חודש, אשר אינן כלולות בסל שירותי הבריאות הציבורי. לכן, חשוב להבטיח שאם חלילה ייקלע אדם למצב בו לא יוכל לתפקד, עדיין יצליח לעמוד בנטל הנפשי, הפיסי והכלכלי.

ביטוח סיעודי של מעניק לך הגנה כלכלית ושקט נפשי.

ביטוח תיירים ועובדים זרים:

פוליסת ביטוח הבריאות לתיירים ועובדים זרים בישראל מעניקה למבוטחיה כיסוי עבור מבחר הוצאות רפואיות בעת אשפוז ושלא בעת אשפוז, כגון: ביקור אצל רופא מומחה, בדיקות, תרופות ועוד. לרשות המבוטח עומד מערך שירותי בריאות בפריסה ארצית, הכולל רופאים, מעבדות, מכונים ובתי מרקחת. 

לפרטים והצעת מחיר

ההודעה נשלחה בהצלחה

הצעת מחיר
bottom of page