top of page
באנר המייצג תקנון, בצבע כחול
דף הבית > תקנון שימוש באתר
תנאי שימוש באתר 

תנאי שימוש באתר "זקצר - ביטוח ושוק ההון"

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

1. קדימון

אתר "זקצר - ביטוח ושוק ההון" (להלן "האתר") הוא אתר המשמש כאתר ("מידע שיווקי ותדמיתי") ייצוגי עבור "זקצר סוכנות לביטוח (2017) בע"מ"והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן

 

2. בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

3. קניין רוחני

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי המדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואן לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "זקצר - ביטוח ושוק ההון" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "זקצר - ביטוח ושוק ההון".

בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

4. תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג' או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות/הורדת האתר.

5. קישורים לאתרים חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

6. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "זקצר - ביטוח ושוק ההון" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרה אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

7. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

8. הסכמה על שימוש במידע וקבלת דבר פרסומת

(א.) אני מסכים, מעבר למתחייב על פי דין או הסכם, כי המידע הכלול באתר זה, כמו גם מידע נוסף אודותיי, המצוי או שיהיה מצוי בידי חברות אחרות הקשורות בחברת זקצר סוכנות לביטוח בע"מ ו/או מי מטעמן, גם לכל עניין הקשור ביתר מוצרי ושירותי החברות הקשורות בחברת זקצר סוכנות לביטוח בע"מ בתחום הביטוח, החיסכון ארוך הטווח והפיננסים ובשיווקם, לרבות כדי לאפשר לחברות כאמור להביא לידיעתי מידע על מוצרים ושירותים, וכן לשימושים נוספים הנלווים לשימושים האמורים לעיל ונדרשים לשם השלמתם, זאת אף באמצעות העברתו של המידע לצדדים שלישיים הפועלים בשמה ומטעמה של חברת זקצר סוכנות לביטוח בע"מ.

 

(ב.) הרינו להודיעכם כי קיימת אפשרות שתקבלו מאת החברה או מאת חברות אחרות הקשורות לחברת זקצר סוכנות לביטוח בע"מ אליהן יועברו פרטיכם ככל שנתתם הסכמה להעברת פרטיכם אליהן באמצעות הרשמה, הצעות שיווקיות ודברי פרסומת על מוצרי ושירותי החברה ו/או החברות הקשורות לחברת זקצר סוכנות לביטוח בע"מ, לפי העניין, באמצעות פקס, דואר אלקטרוני, מסרון (SMS). אם אינכם מסכימים לקבל הצעות שיווקיות ודברי פרסומת כאמור, באפשרותכם להודיע על סירובכם או לשנות בחירה קודמת בכל עת באמצעות פניה בדואר אלקטרוני לכתובת: elad@zekzer.co.il, בציון שם, ת.ז, דואר אלקטרוני וטלפון.

9. צוות האתר/הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לא תהיה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "זקצר - ביטוח ושוק ההון".

10. גילוי נאות

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

בכל עת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

10. איזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחלוקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

bottom of page