חיפוש

מהו ביטוח פרטי והאם אנחנו זקוקים לו?

בישראל, מרביתנו מכוסים בקופות החולים ובשב"נים (מערכת ממלכתית-ציבורית), המספקים שירותי בריאות רחבים יחסית למדינות אחרות. אך יש ואנו נתקלים בתהליכים אלו בהמתנה ארוכה לתור, לעיתים בירוקרטיה ועוד...על מנת להשלים את השירותים של מערכת הבריאות הציבורית ולזכות בביטחון בכל הנוגע לבריאות שלכם, ניתן לרכוש ביטוח בריאות פרטי, אשר מספק מגוון כיסויים מצילי חיים שאינם נכללים בסל הטיפולים הציבורי: התייעצות עם רופאים מומחים, ניתוחים מתקדמים, השתלת איברים, תרופות שאינן בסל התרופות, קיצור תורים לבדיקות ולניתוחים ועוד.


פוליסת ביטוח בריאות פרטית מציעה מענה מהיר, מקיף ומשתלם, היא חוסכת זמן המתנה לתורים וחוסכת עלויות של שירותים רפואיים פרטיים, ומעל לכל - היא מאפשרת לכם לקבל טיפול רפואי מתקדם ויעיל, בארץ או בחו"ל, במקרים של מחלות וסיבוכים רפואיים.


ביטוחי בריאות פרטיים אינם תלויים בתקציבי ממשלה ואישור סלי תרופות, והם מספקים את השירותים הנכללים בפוליסה, ללא קשר למצב מערכת הבריאות הציבורית ולרמת התפקוד שלה.


מה כדאי לוודא שיש לכם בביטוח פרטי?


אחד מהיתרונות של ביטוח בריאות פרטי הוא האפשרות לרכוש כיסוי ביטוחי מותאם אישית לצרכים הרפואיים ולתקציב שלכם.


ראשית, חשוב לבדוק האם קיים כיסוי לקטסטרופות בביטוח הבריאות שלכם - מדובר בפוליסה הכוללת השתלות וניתוחים בחו"ל, אשר יכולה לחסוך למשפחה עוגמת נפש, חיפוש אחר מקורות מימון ובעיקר קיצור זמני המתנה, מה שיכול להציל את החיים של המבוטח.


עוד מרכיבים שחשוב לוודא שנמצאים בביטוח הבריאות הפרטי שלכם: מימון לתרופות שאינן בסל התרופות המצילות חיים ומאריכות חיים, אפשרות להקדמת בדיקות וטיפולים, השתלת איברים, בדיקות אבחון, התייעצות עם רופאים מומחים, אבחון מהיר ורפואה משלימה

 

אין לכם עדיין ביטוח בריאות או שמעוניינים לבדוק את הביטוח הקיים? דברו איתנו עוד היום.


אנחנו כאן בשבילכם,

זקצר ביטוח ושוק ההון

11 צפיות